Azonnali elérhetőség
Bejelentkezés:
+36703130313
Sms:
+36703130313 Bármikor Küldhető!
Sms:
+36703130313 Bármikor küldhető!
magyarzsuzsa.madonna@gmail.com

A MAGYAR ZSUZSA PMU Art pályázatot hírdet sminktetováló, kozmetikus, tetováláseltávolítás asszisztens munkakör betöltésére.

Sminktetoválás, kozmetikus állás helyett:  HIVATÁS és KARRIER!

magyar_zsuzsa_pmu_art_2017_budapest

A MAGYAR ZSUZSA PMU Art pályázatot hirdet sminktetováló, kozmetikus, tetováláseltávolítás asszisztens munkakör betöltésére.

Pályázatodat várjuk önéletrajzzal, esetleg referencia fotókkal.

Szeretnél magas fokon megtanulni sminktetoválni?

Érdekelnek a legmodernebb módszerek, de a tanfolyamok túl drágák és nem nyújtanak elég gyakorlatot?

Biztos munkalehetőségre vágysz?

Szeretnél sok vendéget, sok esttanulmányt elemezni?

Szeretnél közreműködni tetoválás radírozás és javítás módszerek által régi tetoválások esztétikai eredményeinek javításában?

Szeretnéd, ha naponta akár 2, később akár 3 vendéget is szépíthetnél?

Szeretnéd, ha munkád minőségét naponta magasabb szintre emelhetnéd folyamatos diszkrét szakmai segítségnyújtás mellett?

Szeretnél magabiztosan dolgozni, szakmai megerősítéssel a nehezebb esetekben is?

Szeretnél a belvárosban egy patinás, napfényes szalonban dolgozni?

Szeretnéd a legmodernebb gépeket és festékmárkákat kipróbálni, alkalmazni munkád során befektetés nélkül?

Szeretnél folyamatosan ingyenes továbbképzéseket a sminktetoválás területén?

Ezt mi nyújtjuk Neked a MAGYR ZSUZSA PMU Art-ban, Magyar Zsuzsa folyamatos szakmai konzultációjával.

Mit várunk cserébe?

Szakmai elvárásaink, ha jelentkezel:

  • kozmetikus végzettség szükséges, és 2-5 éves kozmetikus szalongyakorlat
  • előny: egészségügyi szakközépiskolai érettségi
  • angol nyelvtudás
  • jó rajzkészség
  • elhivatottság a kozmetika és sminktetoválás iránt
  • csapatszellem, precizitás, szorgalom
  • következetes karrier építés 3 éves munkaszerződéssel

Amit nyújtunk:

I.- bejelentett 8 órás állás

  • legmodernebb sminktetoválás módszerek, gépek megtanulása és eredményes vizsga után önálló munkavégzés lehetősége

II.- sminktetoválás képzés felső fokon elméleti és gyakorlati oktatással

  • szálas szemöldök sminktetoválások, ajak satírozás és tetoválás eltávolítás területén is
  • vizsga után önálló sminktetováló munkavégzés lehetősége – folyamatos szakmai segítségnyújtás, konzultáció, tervezés, kontroll biztosítása mellett
  • betekintésen túl tetoválás átalakítások, javítások – esettanulmányainak folyamatos elemzése
  • vendégkört biztosítunk
  • az I. és II. lépcső sikeres alkalmazása versenyképes fizetéssel
  • a legmodernebb anyagok, pigmentek alkalmazása, márkahűség nélkül – mindenből a legjobbat – minden esetre…

Feladatkör

  • vendégekkel kapcsolattartás és előkészítés, társalgás,
  • kozmetikus munka önálló végzése
  • asszisztensi feladatok tetoválás eltávolítás munkáknál
  • sikeres vizsgák után sminktetováló munkakör kombináltan a kozmetikával

Munkavégzés helye:

  • MAGYAR ZSUZSA PMU ART, Budapest, V. kerület, Régi posta u. 4.
  • Pályázatodat várjuk önéletrajzzal, esetleg referencia fotókkal.

Jelentkezéshez szükséges fényképes Szakmai Önéletrajz és egy Motívációs levél.

Pályázatodat várom e-mailben a magyarzsuzsa.madonna@gmail.com címre. Hamarosan jelentkezem.

alairasom4

Magyar Zsuzsa Sminktetováló specialista, kozmetikus mester, lézerasszisztens, smink-és maszkmester, PHIBROWS artist,

névjegy: http://madonna.hu/magyar-zsuzsa

Árlista: http://madonna.hu/arlista